Sprzedaż / zamiana aut

Szukasz pewnego auta używanego w Bydgoszczy? Znajdziesz je u nas! Oferujemy również możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu, tak zwanej zamiany, również z dopłatą z naszej lub z Państwa strony.

Samochody używane Bydgoszcz - kup samochód na którym możesz polegać.

U nas znajdziesz swoje wymarzone auto używane za rozsądne pieniądze. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, lecz działalność prowadzimy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Gwarantujemy:

  • Minimum formalności
  • Własny transport
  • Umowę kupna-sprzedaży samochodu
  • Wypowiedzenie polisy OC (na życzenie klienta)
  • Bezpieczeństwo transakcji
  • Możliwie najszybszy przyjazd

Prowadzimy skup i sprzedaż aut osobowych, dostawczych, przyczep, motocykli, skuterów, quadów wszystkich marek na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. W każdym stanie technicznym i wizualnym, zarówno całych jak i uszkodzonych. Skupujemy auta od osób prywatnych i firm.

Handlem samochodami zajmujemy się od wielu lat co pozwoliło nam na zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz grono zadowolonych klientów. Obecnie w Polsce trudno jest sprzedać auto starsze niż 15 lat, ponieważ samochody te są dość mocno wyeksploatowane. My skupujemy takie auta na części, każdy sprzedawany przez nas samochód jest dokładnie sprawdzany, tak aby mogli Państwo długo być z niego zadowoleni.

 

Zadzwoń i sprawdź
co aktualnie posiadamy w ofercie!

 

537 160 989

578 361 453

100% bezpieczeństwa   /   Skup aut   /   Błyskawiczna wycena   /   Odbiór naszą lawetą