Skup aut Bydgoszcz

Jeśli chcesz szybko i za uczciwe pieniądze sprzedać swój samochód to jesteś w dobrym miejscu! Świadczymy profesjonalne usługi skupu samochodów na terenie Bydgoszczy oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.

W branży skupu aut jesteśmy od kilkunastu lat, a motoryzacja to nasze hobby i pasja od dzieciństwa. Dzięki setkom transakcji Eris Auta jest wyróżniającą się firmą na bydgoskim rynku. Znamy się na samochodach, dzięki czemu w rzetelnie wyceniamy każde auto.
Ważne jest, że działamy w szerszym zakresie, nie ograniczając się tylko do skupu aut używanych, prowadzimy również skup:

  • Samochody używane
  • Samochody uszkodzone (nadające się do dalszej eksploatacji)
  • Samochody powypadkowe
  • Samochody osobowe, dostawcze, terenowe każdej marki

Posiadamy własne lawety, a na terenie miasta Bydgoszczy i w najbliższe okolice dojeżdżamy w przeciągu godziny. Zapraszamy do wyceny telefonicznej, jak też przez nasz fanpage na Facebooku. Płacimy najwięcej w Bydgoszczy. Skupujemy auta wszystkich marek i podejmujemy się każdej wyceny. Dogadujemy się sprawnie, przecież czas to pieniądz. Płacimy zawsze gotówką na miejscu podczas zawierania umowy.

Dzwoń śmiało, dogadamy się!

537 160 989

578 361 453

Miłośników motoryzacji oraz tych, którą chcą się dowiedzieć różnych ciekawostek i porad dotyczących motoryzacji zapraszamy na nasz blog. Znajdziesz tam mnóstwo użytecznych porad motoryzacyjnych.

Dlaczego my?

Skup aut używanych Bydgoszcz i Kujawsko-Pomorskie

Bez zbędnych szczegółów i zobowiązań

Jesteśmy zainteresowani kupnem auta każdej marki i to bez względu na wiek oraz stan techniczny pojazdu. Kupujemy też samochody przeznaczone na złom. Gwarantujemy całkowicie bezpieczną i szybką transakcję, przeprowadzoną w miłej atmosferze, bezpłatny dojazd po auto. Działamy nie tylko w Bydgoszczy, dojeżdżamy też poza obszar miasta. Gwarantujemy także darmową wycenę. Przeprowadzona wycena absolutnie do niczego nie zobowiązuje, sprawdź!

Gotówka od ręki

Płacimy gotówką od ręki za każdy samochód używany. Już nie musisz tracić pieniędzy i czasu na auto giełdę w Bydgoszczy lub na wystawianie ogłoszeń. Przyjedziemy z gotówką pod wskazany adres, dokonamy rzetelnej wyceny i dogodamy się! Wszelkie formalności i opłaty pozostają po naszej stronie.

Bezpłatny dojazd i wycena

Oferujemy bezpłatny dojazd po sprzedawane auto oraz jego bezpłatną wycenę. Oferuje niezwykle korzystną propozycję dla wielu klientów, którzy nie mogą znaleźć nabywcy na swój samochód, albo też potrzebują szybko gotówki.

Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna

Jesteśmy zawodowcami co oznacza, że prowadzimy działalność w sposób profesjonalny i bezpieczny. Zaczynaliśmy w Bydgoszczy, ale rozszerzając działalność zwiększyliśmy ilość lawet i stopniowo teren działania rozrósł się na Bydgoszcz i okolice, a potem na całe województwo kujawsko-pomorskie.
Kupno samochodów staramy się poprowadzić, aby zapewnić pełną satysfakcję po stronie klienta. Jesteśmy zainteresowani odkupieniem każdego auta, bez znaczenia jest marka pojazdu oraz jego stan techniczny. Szczególnie cenimy auta w bardzo dobrym stanie, zadbane i z małym przebiegiem. Za taki samochód, i to jeszcze od pierwszego właściciela jesteśmy w stanie zapłacić bardzo wysokie kwoty.

Profesjonalna umowa kupna-sprzedaży samochodu

Działamy szybko, sprawnie i konkretnie. Za dojazd oraz wycenę auta nie pobieramy opłat, a wszystkie formalności przeprowadzamy na miejscu u Ciebie w dniu zakupu. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy głównie stan techniczny samochodu, jego rocznik oraz wygląd. Jako profesjonaly auto-skup transakcja kończy się podpisaniem umowy kupna-sprzedaży auta. Gwarantujemy fachową obsługę i dbamy o satysfakcję klienta, bo zadowolony klient to najlepsza reklama. Jeśli inne firmy skupujące samochody oferują zbyt niskie kwoty, to zgłoś się do nas. Na pewno zaproponujemy większe pieniądze za skupując auto.

Mają pełną wiedzę na temat kasacji i złomowania samochodów. Odbiór problematycznego pojazdu jest ekspresowy. Dysponujemy swoimi lawetami.
Obsługujemy nie tylko Bydgoszcz, ale i całe województwo kujawsko-pomorskie.

100% bezpieczeństwa   /   Skup aut   /   Błyskawiczna wycena   /   Odbiór naszą lawetą